Meizu

Cenově dostupný LUXUS, se skvělým fotoaparátem.

Ještě pohodlnější
obrazovka vyrobená na zakázku

Telefon Meizu X8 přichází se zakázkovou 6,15" obrazovkou s poměrem stran 18,5 : 9, která díky hladkým přechodům tvoří až 89,6% těla telefonu. Montážní technologie COF, která se u telefonů této cenové kategorie používá jen zřídka, pak telefonu Meizu X8 umožňuje postranní rámečky tloušťky pouhých 1,7 mm a také ultra tenký spodní rámeček.

Qualcomm Snapdragon 710

Procesor Qualcomm Snapdragon 710 obsahuje i několikajádrový čip UI, který telefonu Meizu X8 dává schopnost zpracovávat data podobně jako neuronové sítě. Díky frekvenci dosahující až 2,2 GHz máte k dispozici nespoutaný výkon. Ale skvělý výkon není to jediné, co vám telefon Meizu X8 může nabídnout. Také UI čip Hexagon 685 bezchybně spolupracuje s procesorem i GPU, aby vám zajistil dokonale vyvážený poměr mezi výdrží baterie a skvělým fungováním.

Rychlejší reakce i větší kapacita
Možnost kombinace 6 GB + 128 GB

Telefon Meizu X8 nabízí až 6 GB RAM s možností výběru až 128GB flash paměti. A procesor Snapdragon 710 i softwarové optimalizace OS Flyme pak zaručí ještě lepší uživatelský zážitek.

Duální celopixelové dvouohniskové ostření
V okamžiku připraven k akci

Hlavní fotoaparát telefonu Meizu X8 tvoří kombinace snímačů Sony IMX362 a Samsung 2L7, které používají větší clonu ƒ/1.9, 1,4 μm velkou fotosenzitivní oblast a zakázkový objektiv sestávající z 6 dílů. Za zmínku také stojí optimalizační algoritmus ArcSoft a duální celopixelové dvouohniskové ostření telefonu Meizu X8, díky nimž je fotoaparát v mžiku připraven k akci.

20MP fotoaparát s funkcí vylepšení vzhledu využívající UI

20 MP předního fotoaparátu telefonu Meizu X8 je bezpochyby dostatečnou zárukou kvality selfies. Propracovaná technologie bokeh efektu a algoritmy pro vylepšení vzhledu od společnosti ArcSoft pak ještě pomohou podtrhnout vaši přirozenou krásu.

Ovládání gesty na celé ploše obrazovky

Telefon Meizu X8 je nejen krásný, ale také velice uživatelsky přívětivý. Jako příklad může posloužit ovládání pomocí gest, která můžete provádět po celé ploše obrazovky. Dotkněte se tlačítka na spodní části obrazovky a přejeďte prstem vzhůru pro návrat na předchozí obrazovku, dlouze přejeďte pro návrat na domovskou obrazovku, nebo obrazovku přejeďte a podržte, abyste zobrazili všechny spuštěné aplikace. Tato gesta jsou podporována také na levé i pravé straně displeje. Zachovali jsme také tlačítko Super mBack a navigační lištu Androidu. Ovládací prvky tedy zůstávají stejné, ale jsou teď dostupnější.

Nový skrz naskrz
Android O

Spodní vrstva OS Android 8.1 inteligentně reguluje aplikace telefonu Meizu X8 tak, že je podle potřeby urychluje a optimalizuje jejich herní výkon i zobrazení. Herní mód Flyme game mode 3.0 také přichází s funkcí „Full attack“, která nejen využívá strategie automatické distribuce paměti, ale přiděluje podle stupně priority aplikace také síťové připojení, díky čemuž telefon přináší ještě lepší zážitek z užívání.

Velká kapacita
Větší výdrž baterie

Baterie s kapacitou 3210 mAh (typická hodnota) telefonu Meizu X8 zajišťuje spolu s pomocí úsporného jádra procesoru Qualcomm Snapdragon 710 a inteligentního mechanismu rozdělování energie OS Flyme dlouhou výdrž.

Ještě bezpečnější
Dva způsoby odemykání

Telefon Meizu X8 jsme vybavili zadní čtečkou otisků prstů, kterou lze použít i k placení. Přední 20 MP fotoaparát také podporuje funkci odemykání pomocí rozpoznávání tváře Face unlock 2.0. Telefon Meizu X8 je tedy zabezpečen hned několika způsoby.

Odemykání aplikací

Vychytaný proces vrstvení keramiky
Ještě působivější, ještě tenčí

Telefon Meizu X8 měří na tloušťku pouhých 7,8 mm. Ta vychází jednak z promyšleného rozložení vnitřních částí a jednak z použití naší inovativní technologie vrstvení keramiky. Obzvlášť barevná varianta telefonu „Elektricky modrá“ pak na světle přímo jiskří.

Poznámky: