Bezdrátová sluchátka + bezdrátové nabíjení

Představujeme vám první bezdrátová Bluetooth sluchátka společnosti Meizu s dvojitým bezdrátovým designem speciálně navržená na sport a cvičení. Žádné kabely, žádné zamotávání. Sada obsahuje dokovací stanici, do níž si sluchátka můžete uložit a zároveň si je přitom bezdrátově nabít – dokonale jednoduché a praktické.

Pro další informace se podívejte se na video

Cvičte, kdykoliv se vám zachce, a s potem si nedělejte starosti

Ergonomicky upravená špuntová sluchátka vám skvěle sednou do uší a nevypadnou ani při náročnějších aktivitách, jako jsou např. běh nebo silový trénink. Součástí balení jsou také špunty různých velikostí a tvarů, takže si můžete vybrat typ, který bude přesně odpovídat vašim potřebám.
Sluchátka POP mají stupeň krytí IPX5 a neublíží jim tudíž ani pot ani déšť.

Malé a skladné s váhou
pouhých 5.8 g

Na váze záleží! A na velikosti taky! Každé sluchátko váží pouhých 5.8 g,
což je méně než váha průměrné mince. Sluchátka jsou hladká a kulatá,
takže vám pohodlně padnou do ucha a nebudou vám vadit ani při
delším nošení.

Jediným dotekem je připojíte a pak už se můžete nechat unášet prvotřídním zvukem.

Sluchátka POP používají dotykové ovládání. Jediným dotykem můžete poslouchat hudbu, přijímat hovory nebo použít službu Voice Assistant.

Dotykové ovládání jsme zvolili, abychom ulevili vašim uším.
Díky použití dotykového ovládání místo fyzických tlačítek předcházejí sluchátka POP narušení hovoru zvukem stlačení tlačítka a zároveň to snižuje zátěž na váš zvukovod.

* K použití služby Voice Assistant potřebujete Flyme 7.0.5.0A nebo novější. Fungování s telefony ostatních značek může být problematické.

  • Stiskněte a podržte levé/pravé sluchátko pro snížení/ zvýšení hlasitosti
  • Dvakrát klepněte na levé/pravé sluchátko pro přepnutí na předchozí/nadcházející skladbu
  • Dotkněte se levého nebo pravého sluchátka pro přijetí/ukončení hovoru
  • Třikrát poklepejte na levé nebo pravé sluchátko a zapne se služba Voice Assistant
Stereo zvuk pro lepší hudební zážitek

Sluchátka POP společnosti MEIZU přinášejí křišťálově čistý zvuk, který se přenáší do obou sluchátek současně. Uzavřená struktura integrovaného mikrofonu i technologie redukce šumu pomáhají redukovat zvuky na pozadí a ozvěny, a vy tak máte při hovoru stejně čistý zvuk jako byste spolu mluvili tváří v tvář.

Grafénová membrána pro vyvážené troj-frekvence

Kvalita zvuku je rozhodujícím faktorem u jakýchkoliv sluchátek. Sluchátka Meizu POP používají Hi-Fi dynamickou grafénovou membránu o průměru 6 mm, která zajišťuje širší frekvenční rozsah, výrazný zvuk a vyváženou troj-frekvenci. Přední dutina navíc obsahuje zařízení pro vyvážení tlaku, které dokáže snížit tlak na váš zvukovod, aby se vám sluchátka lépe nosila.

Pohodlné nabíjení

Dokovací stanice v sobě spojuje bezpečné uskladnění s nabíjením a umožňuje inteligentní zapnutí/vypnutí sluchátek na základě magnetické indukce. Sluchátka se automaticky zapnou při vyjmutí z krabičky, a když je vrátíte zpátky, vypnou se a ihned se začnou nabíjet. Po zapnutí se sluchátka také rovnou připojí na váš Bluetooth, takže můžete okamžitě začít poslouchat.

Bezdrátové nabíjení pro celodenní použití

Dokovací stanice na sluchátka POP obsahuje port pro kabel typu USB-C, který je kompatibilní s jakoukoliv běžnou bezdrátovou nabíječkou a snadno se tak dobije. Při plném nabití vám sluchátka vydrží 3 hodiny nepřetržitého provozu – to vám spolu s 12hodinovou výdrží dokovací stanice poskytne dostatek energie na celý den.

Při plném nabití dokáže sluchátka nabít 4krát

Při plném nabití můžete poslouchat až 3 hodiny

Pro více informací o adaptivním bezdrátovém nabíjení sluchátek POP se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu
Specifikace
Sluchátka
Verze Bluetooth: 4.2 Impedance: 16 Ω Napájení: 5 mW Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 KHz Citlivost reproduktoru: 101 dB @ 1 kHz Citlivost mikrofonu: -38 dB @ 1 kHz Váha: 5.8g na sluchátko Výdrž: 85 mAh na sluchátko
Dokovací stanice
Kapacita: 700 mAh Typ: lithium-polymerová baterie Váha: cca 48 g (bez sluchátek)
Poznámka: Obrazové materiály, zkušební data, specifikace a další informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační. Přesnější informace najdete u konkrétních produktů. Veškerá uvedená data jsou výsledky laboratorního testování. Při odlišných okolních podmínkách se proto skutečná data mohou do jisté míry lišit. Vycházejte proto prosím z konkrétního produktu.