Lehoučký materiál
Přivítejte staré známé

Abychom docílili nízké váhy pouhých 145 g, rozhodli jsme se jako materiál telefonu Meizu M6T použít klasický jednobarevný polykarbonát. S výběrem a výrobou barev jsme se obrátili na společnost PPG Master’s Mark, předního dodavatele barviv pro letecký a automobilový průmysl, a ti nám pro telefon Meizu M6T vytvořili 3 barevné varianty: obsidiánově černou, zlatavou šampaň a korálově červenou. Povrchová úprava telefonu Meizu M6T tak zaručuje odolnost a houževnatost a také lepší odolnost vůči špíně.

5,7" HD+ celoplošná obrazovka
Menší tělo, lepší přehled

Telefon Meizu M6T disponuje 5,7" celoplošným displejem s poměrem stran 18:9. Typické hodnoty jasu dosahují 450 nit, díky čemuž se dá bez obtíží používat i venku. Technologie plně laminovaného In-cell displeje pak poskytuje telefonu MEIZU M6T i přesnější dotykovou odezvu.

Odemykání i placení
jediným dotekem

Telefon Meizu M6T má na zadní straně umístěnou čtečku otisků prstů, díky níž telefon snadno odemknete kteroukoliv rukou. A aby dostál novodobým požadavkům na placení mobilem, podporuje telefon Meizu M6T služby placení pomocí otisku prstu Alipay a WeChat.

3300mAh baterie
s dlouhou výdrží

Telefon Meizu M6T používá 3300mAh baterii s až o
10 % větší kapacitou než jeho předchůdce. Díky funkci hloubkové optimalizace spotřeby Flyme a článku vyrobeného jedním z předních výrobců, společností ATL, nabízí telefon Meizu M6T delší výdrž a lepší výkon baterie.

Procesor s osmi jádry A53
s frekvencí až 1,5 GHz

Procesor telefonu Meizu M6T sestává ze čtyř výkonných jader s frekvencí 1,5 GHz a čtyř jader s frekvencí 1,0 GHz, takže je vhodný jak pro každodenní použití, tak pro hraní her. A grafický procesor Mali-T860 v kombinaci s pamětí velkou 4 GB zaručuje při hraní realistickou grafiku a plynulé fungování.

Díky prvotřídní kombinaci dvou zadních fotoaparátů máte u portrétů k dispozici Bokeh efekt i u tohoto velice cenově dostupného telefonu

Kombinace dvou zadních fotoaparátů (13 MP + 2 MP) dovoluje telefonu Meizu M6T vytvořit v režimu portrétu bokeh efekt. Díky této funkci budete moci fotit snímky na úrovni zrcadlovky, s lepší hloubkou ostrosti. A hlavní fotoaparát používá čtyřbarevný RGBW snímač IMX278 značky SONY, který zajistí výborné výsledky i při slabém světle.

Přední 8MP fotoaparát
Lepší selfies díky softwaru ArcSoft

Přední fotoaparát telefonu Meizu M6T používá čip společnosti Samsung s clonou ƒ/2.0, která do něj propouští více světla a zaručuje tak lepší kvalitu snímků. Pečlivě upravené algoritmy společnosti ArcSoft pak umožňují telefonu Meizu M6T vytvořit přirozenější odstíny pleti a dodat portrétům více jemných detailů.

Interakce se
Super mBack
Rozmanitá gesta

Do telefonu Meizu M6T jsme začlenili i velmi oblíbené ovládání prostřednictvím Super mBack. Stiskněte a podržte tlačítko Halo Home, abyste se vrátili o krok nazpět, zatímco jediným stiskem tlačítka se vrátíte na domovskou obrazovku. Zpátky jsou i původní klasické operace! Uživatelé si navíc mohou nastavit barevné schéma ovládacího panelu ve spodní části, a jednak si ho tak přizpůsobit svému vkusu, jednak ho udělat přehlednější.

Remarks: