Vysoký výkon, skvělý duální fotoaparát

Meizu M6 Note je lepší než kdy dřív. Telefon M6 Note je vybaven dlouho očekávaným procesorem Qualcomm Snapdragon, vynikajícím fotoaparátem a velkou vysoce kapacitní baterií – je přímo ztělesněním našeho přístupu k projektu Quality for Young (Kvalita pro mladé lidi).

Dlouho očekávaný
procesor Qualcomm Snapdragon 625

Telefon M6 Note společnosti Meizu je vybaven osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625 s rychlostí až 2,0 GHz. Díky pokročilému procesu zpracování dává tento nízkospotřební 14 nm LPP procesor telefonu M6 Note neobyčejnou výdrž baterie.

GPU Adreno 506
Nespoutaná síla!

Výkon grafického procesoru telefonu Meizu M6 Note se v porovnání s předchozí generací zvýšil až o 71 %. GPU Adreno 506 se skvěle hodí pro hry všeho druhu a přináší vám tak skvělý herní zážitek. Spusťte svou oblíbenou hru a užijte si ji jako nikdy předtím!

Lepší výkon antény
Stabilnější streamování

Bezdrátové připojení je nevyčerpatelnou studnicí zábavy. Procesor Qualcomm Snapdragon 625 umožňuje telefonu Meizu M6 Note skvělé připojení k sítím 4G LTE a zajišťuje tak uživateli mnohem stabilnější online zážitek bez přerušování a výpadků. M6 Note také podporuje dvoufrekvenční WiFi, která se skvěle hodí ke sledování nejnovějších online videí ve vysokém rozlišení.

Dvojí ostření
duální fotoaparát s efektem rozostření Arcsoft, vícesnímková redukce šumu a HDR

Telefon Meizu M6 Note obsahuje vynikající 12megapixelový fotoaparát Sony IMX362/Samsung 2L7, který tak tomuto nízkorozpočtovému smartphonu přináší skvělou kvalitu snímků. Sekundární fotoaparát má 5megapixelový snímač. Díky funkcím jako je dvojité ostření nebo efekt rozostření pozadí tak telefon M6 Note co do kvality fotoaparátu daleko předčí ostatní produkty této cenové třídy.

IMX362, tak se ukaž!
Ultra široká clona ƒ/1.9

Telefon M6 Note společnosti Meizu je vybaven zadním fotoaparátem Sony IMX362/Samsung 2L7 s ultra širokou clonou ƒ/1.9, obrazovým snímačem CMOS s 1,4μm pixely a zakázkovým 6dílným objektivem. To všechno, abychom vám přinesli revoluční zážitek z focení.

Ostří v pouhých 0,03 vteřiny
Jako rychlost světla

U telefonů této třídy není zaostřovací mechanismus zrcadlovky běžný, a přece to M6 Note společnosti Meizu umí. Technologie dvojitého ostření dokáže zaostřit rychle a přesně díky použití obou fotoaparátů zároveň. V porovnání s předchozí generací dokáže Meizu M6 Note zaostřit čtyřikrát rychleji při plném světle a 7,5krát rychleji při světle slabém. Ostření s technologií dvojitého zaostřování je opravdu záležitostí okamžiku.

16megapixelový snímač
Vynikající přední fotoaparát!

Přední fotoaparát používá 16megapixelový snímač a širokou clonu ƒ/2.0. To v kombinaci s algoritmy vylepšení vzhledu od společnosti Arcsoft zajistí zvýraznění struktury i přirozené barvy pleti. Kromě toho máte díky Flyme možnost výběru ze stovek rámečků a animací, které pak vašim fotkám ještě dodají na osobitosti.

Zakázkový algoritmus Arcsoft
Kvalita snímků v této cenové třídě nevídaná

Není to jen o hardwaru. Telefon M6 Note společnosti Meizu obsahuje kompletní sadu zakázkových algoritmů Arcsoft, které optimalizují bokeh duálního fotoaparátu a aplikují vícesnímkovou redukci šumu i při slabém světle, což značně zlepšuje bokeh efekt a čistotu fotografií. Telefon M6 Note vám přináší vyšší kvalitu fotografií za nižší cenu.

Přiveďte barvy k životu!
5,5" full HD displej

Meizu M6 Note má 5,5palcový full HD displej. Díky skvělým možnostem zobrazení grafického procesoru Adreno 506 nabízí telefon M6 Note podstatně lepší zážitek než jeho předchůdce. Kontrastní poměr 1000 : 1 pak zaručí, že všechno uvidíte tak živě, jak je to jen možné.

Nezastavitelný
Obří 4000mAh baterie

Aniž by to mělo jakýkoliv vliv na váhu a tloušťku telefonu, přichází M6 Note s velkou 4000 mAh zabudovanou baterií, která vám umožní si užívat společnost telefonu ještě déle. A vysoce výkonné 18W nabíjení mCharge vám telefon M6 Note nabije v okamžiku.

Hrajte
10 hodin
Sledujte
34 epizod seriálu
ve full HD
Zobrazte
120 internetových článků

Dvoubarevný 4LEDe blesk
s nastavením teploty

Dvoubarevný 4LED blesk s nastavením teploty neslouží pouze jako dobrá baterka, ale skvěle zastoupí i jasné přirozené světlo při focení. Ve Flyme si pak můžete vybrat z 5 konkrétních efektů blesku podle toho, který se vám v dané situaci bude hodit nejlépe.

Poznámky: