Meizu EP52 Sportovní bluetooth sluchátka

Lehké a pohodlné

Nový zážitek z poslechu

Díky použití vylepšeného silikonu mají sluchátka EP52 lepší aerodynamický design, který skvěle kombinuje jejich přizpůsobivost vašemu tělu s odolností. Výsledkem je ještě lepší a pohodlnější zážitek z poslechu.

Lehké jako pírko

Sluchátka EP52 dělají s váhou přímo zázraky. Díky použití nových materiálů, vylepšené struktuře a pečlivě vyváženému designu je váha rozdělena také na ramena a krk. Každé sluchátko váží pouhé 3 gramy, takže se při svém tréninku nemusíte obtěžovat žádnou zátěží navíc.

Biocelulózová membrána a unikátní design

Sluchátka EP52 používají biocelulózovou membránu a unikátní design, který zvětšuje oblast membrány přijímající vibrace a zvyšuje amplitudu vibrací. Díky tomu uslyšíte každý přehrávaný tón a zároveň si můžete i během cvičení užívat pořádné basy.

Senzor s Hallovým efektem a magnety

Kromě toho, že je možno je sepnout dohromady pomocí magnetů jsou také nyní sluchátka EP52 vybavena senzorem s Hallovým efektem. Když headset zrovna nepoužíváte, sepněte sluchátka jednoduše k sobě a tím zastavte přehrávání hudby nebo ukončete hovor. Pokud jsou sluchátka spojena k sobě na déle než 5 minut, zařízení se pak automaticky vypne.

Výdrž baterie

Kromě použití technologie nízké spotřeby energie jsou sluchátka vybavena také velkokapacitní 130mAh baterií. To vám zajistí 8 hodin přehrávání hudby, 150 hodin pohotovostního režimu se zapnutým bluetooth nebo 700 hodin po vypnutí sluchátek. A další nabití sluchátek EP52 trvá jenom dvě hodiny.

Certifikát voděodolnosti IPX5 a Bluetooth 4.1

Sluchátka EP52 jsou certifikována podle normy IPX5, což znamená, že jsou sluchátka chráněna proti vodě přicházející z kteréhokoliv směru, takže se už nemusíte bát poškození sluchátek potem. Kromě toho jsou sluchátka EP52 vybavena také bluetooth čipem CSR 8645 od britské společnosti CSR a zvukovým algoritmem aptX™ společnosti Qualcomm®. Podpora funkce Bluetooth 4.1 pak sluchátkům EP52 umožňuje stabilní připojení a skvělý zážitek z poslechu.
*Qualcomm je ochranná známka společnosti Qualcomm Incorporated registrovaná v USA a dalších zemích, a tato známka byla použita se svolením dané společnosti.
*aptX je ochranná známka společnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrovaná v USA a dalších zemích, a tato známka byla použita se svolením dané společnosti.
Specifikace
Velikost:
152 mm × 113 mm (nákrčník)
Citlivost:
93 dB
Průměr kabelu:
ø 2.0 mm
Max. výkon:
10 mW
Váha:
22 g
Dosah bezdrátového přenosu:
10 m
Barva:
černá/červená
Výdrž baterie:
8 hodin
Jednotka akumulátoru:
ø 10 mm
Doba nabíjení:
cca 2 hodiny
Frekvence:
20 Hz ~ 20K Hz
Ovládání:
Tři tlačítka
Celková délka:
835 mm
Citlivost mikrofonu:
-42 dB
Impedance:
32 Ω

* Veškerá uvedená data byla naměřena při laboratorním testování společnosti Meizu.
Za odlišných podmínek se výsledky mohou lišit.