Neuvěřitelný výkon
Funguje skvěle v každém ohledu

Telefon využívá nejmodernější platformu společnosti Qualcomm – Snapdragon 845. Výkonné jádro s frekvencí až 2,8 GHz hravě zvládne vícero úkonů najednou, a to včetně náročnějších her. 10nm procesní technologie pak umožňuje telefonům řady MEIZU 16 také efektivně šetřit energií.

Adreno 630
Ohromující GPU

S využitím 10nm procesní technologie spotřebuje Adreno 630 až o 30 % méně energie než generace předchozí. A díky optimalizaci výkonu této GPU si telefony MEIZU 16. série snadno poradí i s oblíbenými mobilními hrami pro více hráčů.

Nechybí ani AI

Hexagon 685 je už třetí generací procesních čipů s AI od společnosti Qualcomm a podporuje tedy systém multiplatformních neuronových sítí, který přináší až třikrát vyšší výpočetní výkon UI než u generace předcházející. Použili jsme pokročilé strojové učení a propracované algoritmy, které optimalizují video efekty i funkce biometrického rozpoznávání přímo pro telefony MEIZU řady 16.

"Bleskový"" přenos dat

Telefony MEIZU 16. série používají pro čtení i zápis dat flash paměť UFS 2.1. Díky tomu je zajištěno hladké a svižné fungování jak při nahrávání, instalaci a spouštění aplikací, tak i při spouštění telefonu. Telefon poběží jako na drátkách, a to dokonce i při takových úkonech, jako je např. nahrávání videa v rozlišení 4K.

Paměť až 8 GB
Fanoušci her se zaradují

Telefony MEIZU řady 16 vám umožní mít spuštěných i několik větších aplikací zároveň. Vybavili jsme je totiž úžasnou LPDDR4X pamětí s rychlostí až 3733 Mb/s.

Poznámky: