Prvotřídní obrazový snímač Sony
Výkon na úrovni přístroje pro noční vidění

Prvotřídní snímač IMX380 od společnosti Sony umožňuje telefonům MEIZU řady 16 pořizovat dech beroucí fotografie. V kombinaci s fotoaparátem IMX350 má uživatel k dispozici bokeh efekt, který se dá srovnat s digitálními fotoaparáty. Hlavní fotoaparát je také vybaven ultra velkou clonou ƒ/1.8, čtyřosou OIS (optická stabilizace obrazu) a vícesnímkovou redukcí šumu ArcSoft, které společně zajišťují optimalizaci obrazu při slabém světle a umožňují spuštění závěrky už během čtvrtiny sekundy. Výsledkem jsou dechvberoucí noční fotografie.

Trojnásobný bezztrátový zoom

Kombinace 12MP širokoúhlého objektivu a 20MP teleobjektivu snadno zajišťuje dosažení až trojnásobného bezztrátového zoomu. Prostě si roztažením prstů na obrazovce přibližte vzdálenější objekty a kochejte se každým detailem.

Obrazový procesor Spectra 280
Lepší spolupráce

Světelná citlivost fotoaparátu telefonů MEIZU řady 16 je skvěle doplněna prvotřídním obrazovým procesorem. Oba faktory pak ve spolupráci s procesorem Snapdragon 845 společnosti Qualcomm přinášejí úžasnou kvalitu snímků i ohromující efekty.

loading

20MP přední fotoaparát s vylepšením vzhledu na bázi UI
Objevte dokonalost

Tento špičkový přední fotoaparát vyrobený na zakázku přímo pro společnost MEIZU podporuje bokeh v režimu portrétu a s použitím svých chytrých algoritmů dokáže tento efekt vytvořit dokonce i na fotkách s vícero lidmi.
Nové algoritmy vylepšení vzhledu společnosti ArcSoft založené na principu UI mají k dispozici velké množství srovnávacích dat a dokážou tak automaticky analyzovat váš věk, pohlaví i strukturu pleti. Fotky jsou tedy upravovány na základě vědecké metody a výsledky budou díky tomu vždy jedinečné.

Face recognition 2.0
Probuďte obrazovku a okamžitě
odemkněte technologií
rozpoznání obličeje

Abychom uživatelům zajistili co nejpohodlnější používání, vybavili jsme řadu 16 společnosti MEIZU funkcí odemykání pomocí rozpoznávání obličeje a také pomocí čtečky otisků prstů zabudované v displeji. Jakmile si obrazovku rozsvítíte, zároveň se vám tím i odemkne. Funkce Face recognition 2.0 také podporuje šifrování aplikací a dokumentů a vaše data tak budou v ještě větším bezpečí.

  • Rozpoznávání objektů s pomocí hardwarové AI

    Telefon používá algoritmy od ArcSoftu a UI systémy Snapdragon 845 společnosti Qualcomm, přičemž čip UI dodává fotoaparátu vlastní myšlení. Ten tak dokáže rozpoznat množství objektů, jako jsou lidské tváře, noční scenerie, texty, kočky, psy, ohňostroj, krajinné scenerie i modrá obloha. Fotoaparát inteligentně analyzuje zachycený obraz a vybere tak pro danou scenerii vždy ten nejvhodnější algoritmus, přičemž využívá plně automatické funkce HDR. V podstatě se tak při focení stává vaším profesionálním asistentem. Fotoaparát se může pochlubit funkcí UI, která vám napomůže skvěle zachytit každičký okamžik a přinese výsledky hodné profíka.

    Když fotoaparát detekuje malé dítě, automaticky vypne blesk, abyste to mrně nevyplašili.

  • Poznámky: