Zaujme vás vzhledem, ale ohromí vás i svou funkčností

Telefon Meizu 16 přichází s 6" celoplošnou obrazovkou AMOLED od Samsungu lemovanou po obou stranách ultra tenkým rámečkem měřícím neuvěřitelných 1,38 mm. A abyste nepřišli zkrátka ani co se týče funkčnosti, elegantní horní rámeček v sobě ukrývá hned několik zabudovaných zakázkových senzorů, reproduktor a 20MP fotoaparát.

V estetické dokonalosti tohoto telefonu se odráží naše vytrvalost i vaše osobnost.

Qualcomm Snapdragon 710

Procesor Qualcomm Snapdragon 710 obsahuje i několikajádrový čip UI, který telefonu Meizu 16 dává schopnost zpracovávat data podobně jako neuronové sítě. Díky frekvenci dosahující až 2,2 GHz máte k dispozici nespoutaný výkon. Ale skvělý výkon není to jediné, co vám telefon MEIZU 16 může nabídnout. UI čip Hexagon 685 bezchybně spolupracuje s procesorem i GPU, aby vám zajistil dokonale vyvážený poměr mezi výdrží baterie a skvělým fungováním.

"Populární" čtečka otisků prstů v obrazovce

Kromě skvělého designu vás telefon MEIZU 16 nadchne i dalšími prvky. Přiložte prst na ikonu otisku prstu na obrazovce a nechte se okouzlit nejnovější technologií modulu optické čtečky otisků prstů zabudovaného přímo v obrazovce.

Promyšlený design společnosti MEIZU se odráží i na tloušťce telefonu pouhých 7,5 mm, kterých se nám podařilo dosáhnout díky implementaci nejnovějších technologií vrstvení, které byly přímo optimalizovány pro AMOLED displeje s optickou čtečkou prstů.

Odemykání Aplikací

Ovládání gesty na celé ploše obrazovky

Telefon MEIZU 16 je nejen krásný, ale také velice uživatelsky přívětivý. Jako příklad může posloužit ovládání pomocí gest rozpoznávaných po celé ploše obrazovky. Dotkněte se tlačítka na spodní části obrazovky a přejeďte prstem vzhůru pro návrat na předchozí obrazovku, dlouze přejeďte pro návrat na domovskou obrazovku, nebo obrazovku přejeďte a podržte, abyste zobrazili všechny spuštěné aplikace. Tato gesta jsou podporována také na levé i pravé straně displeje.

Zachovali jsme také tlačítko Super mBack a navigační lištu Androidu. Ovládací prvky tedy zůstávají stejné, ale jsou teď přístupnější.

Poznejte dokonalejší svět

Díky telefonu MEIZU 16 budete na fotografování závislí. Vlajková loď společnosti Sony – klasická kombinace dvou fotoaparátů IMX380 a IMX350 – podporuje 3násobný bezztrátový zoom a dodává tak vašim fotografiím přirozený bokeh efekt.

S využitím široké clony ƒ/1.8, pixelů velkých až 1,55 μm, čtyřosé optické stabilizace obrazu a vícesnímkové redukce šumu od společnosti ArcSoft přináší hlavní fotoaparát IMX380 neuvěřitelné výsledky, a to dokonce i ve slabším světle.

IMX380 prvotřídní snímač
ƒ/1.8 velká světelnost
1.55μm velké Pixely
IMX350
IMX380

Snímky MEIZU 16

Stiskněte spoušť
a kochejte se výsledkem

20 MP předního fotoaparátu telefonu MEIZU 16 je bezpochyby dostatečnou zárukou kvality selfies. Propracovaná technologie bokeh efektu a algoritmy pro vylepšení vzhledu od společnosti ArcSoft pak ještě podtrhnou vaši přirozenou krásu.

Při focení selfie se díky použitím UI chytrá technologie rozpoznávání obličeje postará o každého, kdo se na fotografii objeví.

Vyzkoušejte si jedinečnost

Je jednoduchý, s čistými liniemi a zcela jedinečný. Díky víceúrovňové zaoblení okrajů do R úhlu je telefon Meizu 16 velice příjemný na dotyk. A ukrytý anténní proužek, design speciálně navržený pro porcelánově bílou verzi Meizu 16, dodává tomuto telefonu na výjimečnosti ještě více.

Nový skrz naskrz

Spodní vrstva OS Android 8.1 inteligentně reguluje aplikace telefonu Meizu 16 tak, že je podle potřeby urychluje a optimalizuje jejich herní výkon i zobrazení. Herní mód Flyme game mode 3.0 také přichází s funkcí "Full attack", která nejen používá strategie automatické distribuce paměti, ale přiděluje podle stupně priority aplikace také síťové připojení, díky čemuž telefon přináší ještě lepší zážitek z užívání.

Poznámky: